PTP nedir?

0

PTP nedir?

Paid To Signup (PTP) yani kayıt başına kazanç anlamına gelir.

PTS sistemlerinde anlaştıkları sitelerin reklamları olur. Bu reklamlara tıklayarak siteye gider ve üye olursunuz. Her üye olduğunuz site karşılığında para kazanırsınız.

Güvenilir yani ödeme yapan ve iyi para kazandıran site bulmak zordur. Fakat bulursanız aylık çok olmasada iyi bir kazancınız olur. Tek tek üye olmakta biraz sıkıntılı iş orası ayrı mesele tabiki.

Bu sistem biraz daha sabır ve orta halli İngilizce gerektiriyor. Sistem diğer kazanç sitelerinden biraz farklı bir mantığa sahip. Öncelikle siteye üye olduğunuz da size, diğer sitelerde yayımlamanız için bir ptp linki verir. Bu linki sitelere yayarsınız ve gelen tık üzerinden ücret alırsınız.

İlk başlarda kolay gibi görünsede zorluk şurada; ek gelir sitesinin size verdiği ptp linkini her önünüze gelen siteye koyamıyorsunuz. Hit getiren sitelere bu kazanç linkini yaymanız gerek.

Üye olduğunuz sitede tıklarını olumlu olarak kabul ettiği sitelerin bir listesi bulunmakta, bu listeden tık değeri yükse olan siteyi seçip elinizde ki ptp linkini burada yayımlıyorsunuz. Eğer linkinizi, kabul görmüş yani “Approved Sites” kısmından seçtiyseniz artık linkinizi yayımlayıp para kazanabiliyorsunuz.

Share.

Leave A Reply